| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ | Z włókniną / Bez |
| Rozmiar komórki | 8 mm |
| Kolor | Biały |
| Gęstość | 80 kg/m³ |
| Wytrzymałość na ściskanie (DIN 53421) | 1,65 MPa |
| Wytrzymałość na ścinanie (DIN 53294) | 0,45 MPa |
| Efektywny zakres temperatur | -15°C do +80°C |
| Przewodność cieplna (0°C) | 0,01 W/mK |
| Współczynnik redukcji dźwięku (50-4000 Hz) | 20 dB |
| Nasiąkliwość wodą (maks.) | 0,1% |
| Nasiąkliwość wodą (24H) | 0,1% |
| Palność | Normalna |
| Grubość | 5-450 mm |