| Nazwa marki: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1SET |
| Cena: | Negocjowalne |
| Możliwość zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Dach, Ściana Boczna, Drzwi Przednie i Tylne:Panel FRP z Plastrem Miodu PP
Podłoga:Blacha stalowa ryflowana
Drzwi:Podwójne drzwi tylne z ramą i zamkami ze stali nierdzewnej
Opcje Ładowania:Dostępne w typie CKD lub zmontowanym
Konstrukcja Panelu:Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym + rdzeń typu plaster miodu PP + tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym
Grubość GFRP:1mm do 2.5mm
Powierzchnia:Wzór antypoślizgowy i wzór diamentowy
| Wymiar | Skrzynia na Suchy Ładunek typu Snowfall |
|---|---|
| Długość (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Szerokość (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Wysokość (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Komponent | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ Panelu | FRP + Plaster Miodu + FRP |
| Panel Dachowy | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Panel Przedni | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Panel Ścienny | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Panel Podłogowy | 3mm Blacha Stalowa Ryflowana |
| Drzwi Tylne | 1 para drzwi skrzydłowych z FRP i sklejki o grubości 20mm |