| Nazwa marki: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1SET |
| Cena: | Negocjowalne |
| Możliwość zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
| Wymiar | Pudełko na śniegi |
|---|---|
| L (mm) | 3160... 4380... 6250 |
| W (mm) | 1740 2000 2450 |
| H (mm) | 1650 1920 2300 |
| Rodzaj paneli | FRP + pszczoła + FRP |
| Panel dachowy | 1.5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Panel przedni | 1.5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Panel ścienny | 1.5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Panel podłogowy | 3mm stalowa tablica z kontrolą |
| tylne drzwi | 1 para drzwi huśtawkowych z sklejki FRP o grubości 20 mm |