Jednostka chłodnicza transportowa SF-550 napędzana silnikiem all-in-one jest przeznaczona do pojazdów o wysokiej izolacji cieplnej ciężarówek o rozmiarze 14-23 m3.Ta jednostka zapewnia niezwykłą wydajność chłodniczą i jest preferowanym wyborem dla supermarketów, dystrybucji żywności i napojów oraz zastosowań samochodów chłodniczych z mięsem wieprzowym.
Znany ze swoich stabilnych i niezawodnych osiągów chłodniczych, SF-550 łączy wydajność z trwałością, aby spełnić wymagające wymagania w zakresie chłodnictwa transportowego.
| Model jednostki | SF-550 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 25°C ~ -20°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura środowiskowa 35°C) |
0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU |
| -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU | |
| Model sprężarki | UX200 |
| Przesunięcie sprężarki | 200 cc/r |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Typ wentylatora kondensatora | Wentilator osiowy |
| Liczba wentylatorów kondensatora | 2 wentylatory × 1000 m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Rodzaj parownika | Rury z wewnętrzną śrubą i płetwy aluminiowe |
| Typ wentylatora parownika | Wentilator osiowy |
| Liczba wentylatorów parowniczych | 3 wentylatory × 1000 m3/h |
| Napięcie parownika | 12V / 24V prądu stałego |
| Zużycie energii | ≤ 36A (przewód prądu 12V) / ≤ 20A (przewód prądu 24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka integracyjna |
| System elektryczny w stanie gotowości (nieobowiązkowy) | Przejście AC 220V / AC 380V/415V |
| Wymiary | 1665 × 760 × 480 mm |
| Waga netto | 106 kg |