Agregat transportowy SF-T400 przeznaczony jest do zastosowań w lekkich i średnich ciężarówkach, oferując niezawodną wydajność chłodzenia w transporcie chłodniczym. Agregat może być napędzany silnikiem pojazdu lub wyposażony w opcjonalny system chłodzenia elektrycznego (DC220V/DC380V).
Idealny do transportu żywności chłodzonej i mrożonej, produktów mlecznych, warzyw, owoców, lodów oraz wrażliwych na temperaturę produktów przemysłowych elektronicznych, agregat ten zapewnia stabilną i niezawodną wydajność chłodzenia. SNOWFALL oferuje zarówno klasyczne agregaty napędzane silnikiem, jak i nowe wbudowane agregaty zapasowe, aby sprostać różnym wymaganiom objętości kontenerów.
| Model | SF-T400 |
| Temperatura zastosowania | +20°C do -18°C |
| Temperatura otoczenia | Wydajność chłodnicza |
|---|---|
| 35°C | |
| 0°C | 3900 |
| -18°C | 2300 |
| Model | QP16 |
| Pojemność skokowa | 163 cm³ |
| Typ | P.F. |
| Typ wentylatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory x 1000m³/h |
| Napięcie | DC 12V/DC24V |
| Typ | Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka |
| Typ wentylatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory x 800m³/h |
| Napięcie | DC 12V/DC24V |
| Pobór mocy | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16,5A (DC24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Agregat typu split z napędem bezpośrednim |
| Parownik T400 | 1270 x 580 x 170 mm | 31,63 kg |
| Kondensator T400 | 1280 x 640 x 1200 mm | 31,91 kg |