Dobra wydajność agregatu chłodniczego DO samochodów ciężarowych z chłodnią
| Model jednostki | SF-600 |
| Temperatura zastosowania | +15°C ~ -20°C |
| Wydajność chłodnicza (Temperatura otoczenia 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Sprężarka | Model: QP-21 |
| Pojemność skokowa: 200 cm³ | |
| Kondensator | Typ: P.F. |
| Typ wentylatora: Wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 2 wentylatory × 1100m³/h (łącznie 2200m³/h) | |
| Napięcie: DC12V/DC24V | |
| Parownik | Typ: Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka |
| Typ wentylatora: Wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 3 wentylatory × 800m³/h (łącznie 2400m³/h) | |
| Napięcie: DC12V/DC24V | |
| Pobór mocy | ≤ 48A (DC12V) ≤ 29.6A (DC24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Jednostka typu split z napędem bezpośrednim |
| Wymiary / Waga netto | Parownik SF-600: 1250×490×360 mm / 39,5 kg |
| Kondensator SF-600: 1410×630×495 mm / 30 kg |
Nasze produkty są eksportowane do wielu krajów od lat i cieszą się doskonałą reputacją na rynkach międzynarodowych, w tym w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Azji Wschodniej i Europie Zachodniej.