Jednostka chłodzenia ciężarówek SF-320 zapewnia niezawodną kontrolę temperatury w zastosowaniach transportowych, z wysoką wydajnością pracy i niskim poziomem hałasu.Zaprojektowane, aby utrzymać towary świeże podczas transportu z zaawansowaną technologią sprężarki.
| Model jednostki | SF-320 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 15°C ~ -20°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura otoczenia 35°C) | |
| 0°C | 2000 Kcal/2326W/7936BTU |
| -18°C | 1280Kcal/1489W/5080BTU |
| Kompresor | |
| Model | SD5S14 |
| Przesunięcie | 138 cc/r |
| Kondensator | |
| Rodzaj | P.F. |
| Rodzaj wentylatora | Wentilator osiowy |
| Liczba fanów | 2 wentylatory * 1000 m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Odparnik | |
| Rodzaj | Wnętrze rurki śrubowej i płetwy aluminiowej |
| Rodzaj wentylatora | Wentilator osiowy |
| Liczba fanów | 2 wentylatory * 1000 m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Zużycie energii | ≤ 33A (przewód prądu 12V) / ≤ 16,5A (przewód prądu 24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| System elektryczny w stanie gotowości (nieobowiązkowy) | 220V AC / 380V AC / 415V |
| Wymiary i waga netto | |
| SF-320 Parnik | 1000x580x170 mm. |
| Kondensator SF-320 | 1080 x 430 x 350 mm. 30 kg. |
| Kondensator SF-T320 | 870 x 700 x 150 mm. 21,33 kg. |
| Kondensator SF-U320 | 890x270x380 mm. |