SF-550 to wysokowydajny agregat chłodniczy do ciężarówek, zaprojektowany z myślą o niezawodnej kontroli temperatury w zastosowaniach transportowych.
| Model jednostki | SF-550 |
| Zakres temperatur pracy | 25°C ~ -20°C |
| Wydajność chłodnicza (Temperatura otoczenia 35°C) |
0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU |
| -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU | |
| Model sprężarki | UX200 |
| Pojemność sprężarki | 200 cm³/obr. |
| Typ skraplacza | P.F. |
| Typ wentylatora skraplacza | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów skraplacza | 2 wentylatory × 1000 m³/h |
| Napięcie wentylatora skraplacza | DC 12V / DC 24V |
| Typ parownika | Rura śrubowa wewnętrzna i żeberka aluminiowe |
| Typ wentylatora parownika | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów parownika | 3 wentylatory × 1000 m³/h |
| Napięcie wentylatora parownika | DC 12V / DC 24V |
| Pobór mocy | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Zintegrowana jednostka |
| System zasilania awaryjnego (opcjonalnie) | AC 220V / AC 380V/ 415V |
| Wymiary | 1665 × 760 × 480 mm |
| Waga netto | 106 kg |