SF-533 to wysokowydajny, zintegrowany agregat chłodniczy do ciężarówek, zaprojektowany z myślą o niezawodnej kontroli temperatury w zastosowaniach transportowych.
| Model agregatu | SF-533 |
| Zakres temperatur pracy | 15°C ~ -20°C |
| Wydajność chłodnicza (temperatura otoczenia 35°C) | 0°C: 3300Kcal/3838W/13095BTU |
| -18°C: 2050Kcal/2384W/8134BTU | |
| Model sprężarki | SD7L15 |
| Pojemność sprężarki | 151 cc/r |
| Typ skraplacza | P.F. |
| Typ wentylatora skraplacza | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów skraplacza | 2 wentylatory × 1000m³/h |
| Napięcie wentylatora skraplacza | DC 12V / DC 24V |
| Typ parownika | Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka |
| Typ wentylatora parownika | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów parownika | 2 wentylatory × 1000m³/h |
| Napięcie wentylatora parownika | DC 12V / DC 24V |
| Pobór mocy | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Zintegrowany agregat |
| Elektryczny system podtrzymania (opcjonalnie) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Wymiary (mm) | 1665 × 760 × 490 |
| Waga netto | 104 kg |