Jednostka chłodzenia ciężarówek SF-T318 została zaprojektowana tak, aby utrzymywać optymalne warunki temperatury dla towarów łatwo psujących się podczas transportu, zapewniając świeżość i zachowanie jakości.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model jednostki | SF-318 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 20°C ~ -5°C |
| Pojemność chłodzenia | Temperatura otoczenia: 35°C 0°C: 1800Kcal/2093W/7142BTU |
| Kompresor | Model: SD5S14 Wymiar: 138 cc/r |
| Kondensator | Typ: P.F. Rodzaj wentylatora: wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 1 × 800 m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Odparnik | Typ: Wnętrza rurki z śrubokrętem i aluminiowej płetwy Rodzaj wentylatora: wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 1 × 1000 m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Zużycie energii | ≤22A (przewód prądu 12V) / ≤11A (przewód prądu 24V) |
| Chłodnicze | R-134a |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| System elektryczny w stanie gotowości (nieobowiązkowy) | Przejście AC 220V / AC 380V/415V |
| Wymiary i waga netto | SF-318: 790 x 590 x 170 mm. SF-318 Kondensator: 800×480×180 mm. SF-T318 Kondensator: 870×700×150 mm. |