| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model jednostki | SF-550 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 25°C do -20°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura otoczenia 35°C) | 0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU |
| Kompresor | Model: UX200 Przepustowość: 200 cc/r |
| Kondensator | Typ: P.F. Rodzaj wentylatora: wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 2 × 1000 m3/h napięcie: DC 12V / DC 24V |
| Odparnik | Rodzaj: Wnętrza rurki i aluminiowej płetwy ze śrubą Rodzaj wentylatora: wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 3 × 1000 m3/h napięcie: DC 12V / DC 24V |
| Zużycie energii | ≤ 36A (przewód prądu 12V) / ≤ 20A (przewód prądu 24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka integracyjna |
| System elektryczny w stanie gotowości (nieobowiązkowy) | Przejście AC 220V / AC 380V/415V |
| Wymiary | 1665 × 760 × 480 mm (65,6" × 30" × 19") |
| Waga netto | 106 kg |