| Wartość zastosowanej temperatury | +15°C do -20°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura środowiska 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Kompresor | Model: QP-21 |
| Przepustowość: 200 cc/r | |
| Kondensator | Typ: P.F. |
| Typ wentylatora: wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 2 wentylatory × 1100 m3/h (łącznie 2200 m3/h) | |
| napięcie | DC12V/DC24V |
| Odparnik | Rodzaj: Wnętrza rurki i aluminiowej płetwy ze śrubą |
| Typ wentylatora: wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 3 wentylatory × 800 m3/h (łącznie 2400 m3/h) | |
| Zużycie energii | ≤ 48A (DC12V) / ≤ 29,6A (DC24V) |
| Chłodnicze | R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| Wymiary / waga netto | SF-600 Parnik: 1250×490×360 mm / 39,5 kg |
| SF-600 Kondensator: 1410×630×495 mm / 30 kg |