| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model jednostki | SF-318 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 20°C ~ -5°C |
| Pojemność chłodzenia (w temperaturze 35°C) | 1800 Kcal / 2093 W / 7142 BTU |
| Model sprężarki | SD5S14 |
| Przesunięcie sprężarki | 138 cc/r |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Wentilator kondensatora | Wiatrak osialny (1 wiatrak × 800 m3/h) |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Rodzaj parownika | Rury z wewnętrzną śrubą i płetwy aluminiowe |
| Wiatrak parowniczy | Wiatrogłowa (1 wiatrogłowa × 1000 m3/h) |
| Zużycie energii | ≤22A (przewód prądu 12V) / ≤11A (przewód prądu 24V) |
| Chłodnicze | R-134a |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| System elektryczny w stanie gotowości (nieobowiązkowy) | Przejście AC 220V / AC 380V/ 415V |
| SF-318 Wymiary i waga parownika | 790×590×170 mm / 18,34 kg |
| SF-318 Wymiary i waga kondensatora | 800×480×180 mm / 17,88 kg |
| SF-T318 Wymiary i waga kondensatora | 870 × 700 × 150 mm / 21,33 kg |