SF-533 to wysokowydajny, zintegrowany agregat chłodniczy do ciężarówek, zaprojektowany z myślą o niezawodnej kontroli temperatury w zastosowaniach transportowych.
| Model agregatu | SF-533 |
| Temperatura stosowania | 15°C ~ -20°C |
| Wydajność chłodnicza |
Temperatura otoczenia: 35°C 0°C: 3300Kcal/3838W/13095BTU -18°C: 2050Kcal/2384W/8134BTU |
| Sprężarka |
Model: SD7L15 Pojemność skokowa: 151 cc/r |
| Skraplacz |
Typ: P.F. Typ wentylatora: Wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 2 wentylatory * 1000m³/h Napięcie: DC 12V / DC 24V |
| Parownik |
Typ: Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka Typ wentylatora: Wentylator osiowy Liczba wentylatorów: 2 wentylatory * 1000m³/h Napięcie: DC 12V / DC 24V |
| Pobór mocy | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Zintegrowany agregat |
| System zasilania awaryjnego (opcjonalnie) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Wymiary (mm) | 1665 × 760 × 490 |
| Waga netto (kg) | 104 kg |