Agregat chłodniczy transportowy SF-700 z napędem silnikowym jest przeznaczony do lekkich samochodów ciężarowych z izolacją termiczną o objętości od 14 do 23 m³, zapewniając wyjątkową wydajność chłodzenia.
Ten niezawodny, dzielony agregat z napędem bezpośrednim jest idealnym wyborem do transportu mrożonej żywności, produktów mlecznych, owoców, lodów, świeżych produktów rolnych i przemysłowych produktów elektronicznych, oferując stabilną i niezawodną wydajność chłodzenia.
| Model | SF-700 |
| Temperatura zastosowania | 15°C do -20°C |
| Wydajność chłodnicza (przy temperaturze otoczenia 35°C) | 0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Model sprężarki | QP16/QP21 |
| Pojemność sprężarki | 215cc |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Typ wentylatora kondensatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów kondensatora | 3 wentylatory x 1000 m³/h |
| Napięcie | DC 12V / DC 24V |
| Typ parownika | Wewnętrzna rura śrubowa i fin aluminiowy |
| Typ wentylatora parownika | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów parownika | 3 wentylatory x 1000 m³/h |
| Pobór mocy | ≤37.5A (DC12V) ≤22.5A (DC24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Dzielony agregat z napędem bezpośrednim |
| Wymiary parownika SF-700 | Dł. 570 x Szer. 1240 x Wys. 240 mm |
| Masa netto parownika SF-700 | 31,4 kg |
| Wymiary kondensatora SF-700 | Dł. 570 x Szer. 1260 x Wys. 435 mm |
| Masa netto kondensatora SF-700 | 54,3 kg |
| Elektryczny system awaryjny (opcjonalnie) | AC 220V / AC 380V |