Jednostka chłodnicza SF-200 z napędem silnikowym przeznaczona jest do zastosowań w mikro i lekkich ciężarówkach, zapewniając niezawodne chłodzenie pojazdów o pojemności od 7 do 14 metrów sześciennych.System ten jest idealny do transportu żywności w lodówce, produktów mlecznych, warzyw i owoców.
SNOWFALL oferuje elastyczność w zakresie wyboru pomiędzy klasycznymi jednostkami napędowymi silników a nowymi wbudowanymi jednostkami zapasowymi, zapewniając kompleksowe pokrycie wszystkich objętości kontenerów.
| Model | SF-200 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 15°C do -18°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura środowiskowa 35°C) |
0°C:2,100 Kcal |
| -18°C:1,210 Kcal | |
| Model sprężarki | SD5H11/5H14 |
| Przesunięcie sprężarki | 110cc/138cc |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Wentilator kondensatora | 1 wentylator ośny x 1000m3/h |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Rodzaj parownika | Wnętrze rurki śrubowej i płetwy aluminiowej |
| Wiatrak parowniczy | 1 wentylator ośny x 1000m3/h |
| Zużycie energii | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16,5A (DC24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| Wymiary i waga | SF-200 Parnik:L610 x W790 x H180 mm|160,5 kg SF-200 Kondensator:L520 x W840 x H315 mm|18.2 kg Kondensator SF-T200:L610 x W790 x H180 mm|210,33 kg Kondensator SF-T200:L920 x W660 x H200 mm|230,33 kg |
| System elektryczny w stanie gotowości | Opcjonalnie |
Nasze produkty są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, oferują konkurencyjne ceny i niezawodną wydajność.Produkty SNOWFALL zyskały doskonałą reputację na rynkach na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej., Ameryka Południowa, Europa Wschodnia, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Oceania, Bliski Wschód, Azja Wschodnia i Europa Zachodnia.