Jednostka chłodnicza transportowa SF-200 z napędem silnikowym jest niezawodnym rozwiązaniem dla pojazdów chłodniczych o rozmiarach od 7 do 14 metrów.Wyposażenie do urządzeń do pracy z napędemJest idealnym wyborem do transportu żywności, produktów mlecznych, warzyw i owoców.
SNOWFALL oferuje elastyczność z możliwością wyboru między klasycznymi jednostkami napędowymi silnika a nowymi zapasowymi wbudowanymi jednostkami, obejmującymi wszystkie objętości pojemników w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb chłodniczych.
| Model | SF-200 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 15°C do -18°C |
| Pojemność chłodzenia (środowisko 35°C) | 2,100 Kcal w temperaturze 0°C / 1,210 Kcal w temperaturze -18°C |
| Model sprężarki | SD5H11/5H14 |
| Przesunięcie sprężarki | 110cc/138cc |
| Typ kondensatora | P.F. z wentylatorem ośnym (1 wentylator × 1000m3/h) |
| Rodzaj parownika | Wnętrze węglowe i aluminiowe płetwy z wentylatorem osiowym (1 wentylator × 1000m3/h) |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Zużycie energii | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16,5A (DC24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorąco |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego |
| Składnik | Wymiary (mm) | Masa netto (kg) |
|---|---|---|
| SF-200 Parnik | L610 × W790 × H180 | 160,5 kg |
| Kondensator SF-200 | L520 × W840 × H315 | 18.2 kg |
| Kondensator SF-T200 | L610 × W790 × H180 | 210,33 kg |
| Kondensator SF-T200 | L920 × W660 × H200 | 230,33 kg |
Elektryczny system gotowości dostępny jako opcjonalny sprzęt zapewniający większą elastyczność operacyjną.
Zapewnijcie się, że nasze produkty oferują wysoką jakość, konkurencyjne ceny i niezawodną wydajność.Nasze produkty są eksportowane na całym świecie od lat i cieszą się doskonałą reputacją na wielu rynkach, w tym w Ameryce Północnej, Ameryka Południowa, Europa Wschodnia, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Oceania, Bliski Wschód, Azja Wschodnia i Europa Zachodnia.