| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Zakres temperatur pracy | 15°C do -20°C |
| Wydajność chłodnicza (przy 0°C) | 2800 Kcal / 3256 W / 11109 BTU |
| Wydajność chłodnicza (przy -18°C) | 1750 Kcal / 2035 W / 6943 BTU |
| Model sprężarki | SD5H14 (Wyprodukowano w Singapurze) |
| Typ sprężarki | Typ z talerzem wahliwym |
| Pojemność skokowa | 138 cc/r |
| Smarowanie | POE |
| Typ skraplacza | P.F |
| Wentylator skraplacza | Wentylator osiowy (2 wentylatory × 1000 m³/H) |
| Napięcie wentylatora skraplacza | DC12V/DC24V |
| Typ parownika | Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka |
| Wentylator parownika | Wentylator osiowy (2 wentylatory × 1000 m³/H) |
| Napięcie wentylatora parownika | DC12V/DC24V |
| Pobór mocy | 33A (DC12V) do 16,5A (DC24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a lub R404a |
| Typ dławienia | Zewnętrzny zawór rozprężny z wyrównaniem |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Jednostka typu split z napędem bezpośrednim |
| Komponent | Wymiary | Waga |
|---|---|---|
| Parownik | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 31,63 kg |
| Skraplacz | 1000 × 900 × 170 mm (39" × 35" × 7") | 33,87 kg |