| Nazwa marki: | SNWOFALL |
| Model Number: | SF-300 |
| MOQ: | 2 KOMPLET |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 kompletów/miesiąc |
SF-300 to niezawodny agregat chłodniczy transportowy z napędem silnikowym, przeznaczony do chłodniczych pojazdów dostawczych o objętościach kontenerów od 7 m³ do 23 m³. Idealny do transportu mrożonej żywności, produktów mlecznych, warzyw, owoców i lodów, agregat ten zapewnia stabilną i niezawodną wydajność chłodzenia.
| Model | SF-300 |
| Temperatura pracy | 15°C do -25°C |
| Wydajność chłodnicza (przy temperaturze otoczenia 35°C) |
0°C: 2900 Kcal |
| -18°C: 1800 Kcal | |
| Model sprężarki | SD5S14 |
| Pojemność sprężarki | 138 cm³/obr |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Typ wentylatora kondensatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów kondensatora | 2 wentylatory x 1000 m³/h |
| Napięcie kondensatora | DC 12V / DC 24V |
| Typ parownika | Wewnętrzna rura śrubowa i aluminiowe żeberka |
| Typ wentylatora parownika | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów parownika | 2 wentylatory x 1000 m³/h |
| Napięcie parownika | DC 12V / DC 24V |
| Pobór mocy | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ odszraniania | Automatyczne odszranianie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Jednostka typu split z napędem bezpośrednim |
| Komponent | Wymiary (mm) | Waga netto (kg) |
|---|---|---|
| Parownik SF-300 | D610 x S1010 x W180 | 18,5 kg |
| Kondensator SF-300 | D520 x S1080 x W370 | 27,1 kg |
| Kondensator SF-300E | D610 x S1010 x W180 | 18,5 kg |
| Kondensator SF-300E | D560 x S1130 x W375 | 27,1 kg |
System zasilania awaryjnego: AC 220V / AC 380V
SNOWFALL oferuje wybór między klasycznymi agregatami z napędem silnikowym a zupełnie nowymi, wbudowanymi agregatami awaryjnymi, aby sprostać Twoim specyficznym wymaganiom transportowym.