| Nazwa marki: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-700 |
| MOQ: | 2 KOMPLET |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 zestawów/miesiąc |
Jednostka chłodząca SF-700 z napędem silnikowym przeznaczona jest dla lekkich ciężarówek i większych pojazdów chłodniczych, zapewniając wyjątkową wydajność chłodniczą dla objętości 14-23 m3.Ta niezawodna jednostka napędowa jest preferowanym wyborem do transportu żywności chłodniczej i mrożonej, produktów mlecznych, owoców, lodów, świeżych produktów rolnych oraz elementów elektronicznych przemysłowych.
| Model | SF-700 |
|---|---|
| Wartość zastosowanej temperatury | 15°C do -20°C |
| Pojemność chłodzenia (w temperaturze środowiskowej 35°C) |
0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Model sprężarki | QP16/QP21 |
| Przesunięcie sprężarki | 215 cm3 |
| Typ kondensatora | P.F. |
| Typ wentylatora kondensatora | Wiatrak osiowy |
| Konfiguracja wentylatora kondensatora | 3 wentylatory × 1000 m3/h |
| Napięcie kondensatora | 12V / 24V prądu stałego |
| Rodzaj parownika | Rury z wewnętrzną śrubą i płetwy aluminiowe |
| Typ wentylatora parownika | Wiatrak osiowy |
| Konfiguracja wentylatora parownika | 3 wentylatory × 1000 m3/h |
| Napięcie parownika | 12V / 24V prądu stałego |
| Zużycie energii | ≤ 37,5A (DC12V) ≤ 22,5A (DC24V) |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| Wymiary i waga | SF-700 Parnik: L570 × W1240 × H240 mm. |
| SF-700 Kondensator: L570 × W1260 × H435 mm. | |
| Elektryczny system czuwania (nieobowiązkowy) | 220V AC / 380V AC |