| Nazwa marki: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-550 |
| MOQ: | 2 zestawy |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 kompletów/miesiąc |
| Model | SF-550 |
| Wartość zastosowanej temperatury | 15°C do -25°C |
| Pojemność chłodzenia (temperatura środowiskowa 35°C) |
0°C: 4900 Kcal |
| -18°C: 2800 Kcal | |
| Kompresor | Model: QP16/QP21 |
| Wymiar: 163cc/215cc | |
| Kondensator | Typ: P.F. |
| Typ wentylatora: wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 3 wentylatory × 1000m3/h | |
| napięcie | 12V / 24V prądu stałego |
| Odparnik | Typ: Wnętrza rurki z śrubokrętem i aluminiowej płetwy |
| Typ wentylatora: wentylator osiowy | |
| Liczba wentylatorów: 3 wentylatory × 1000m3/h | |
| Zużycie energii | ≤ 48,5A (DC12V) |
| ≤ 26,5A (DC24V) | |
| Chłodnicze | R-134a / R-404a |
| Rodzaj odmrażania | Automatyczne odmrażanie na gorącym powietrzu |
| Struktura | Jednostka napędu bezpośredniego podzielonej |
| Wymiary / waga netto | L1665 × W760 × H480 mm / 106 kg |
| Elektryczny system czuwania (nieobowiązkowy) | 220V AC / 380V AC |