| Nazwa marki: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-T200 |
| MOQ: | 1SET |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
| Model | SF-T200 |
| Zakres temperatur pracy | +20°C do -18°C |
| Temperatura | Wydajność |
|---|---|
| 0°C | 2100W |
| -18°C | 1210W |
| Model | SD5H11 / 5H14 |
| Pojemność skokowa | 110 cm³ / 138 cm³ |
| Typ | P.F. |
| Typ wentylatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator × 1000 m³/h |
| Napięcie | DC 12V / DC 24V |
| Typ | Wewnętrzna rura śrubowa i żeberka aluminiowe |
| Typ wentylatora | Wentylator osiowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator × 800 m³/h |
| Napięcie | 12V / 24V |
| Pobór mocy | ≤ 22A (12V) ≤ 11A (24V) |
| Czynnik chłodniczy | R-134a / R-404a |
| Typ rozmrażania | Automatyczne rozmrażanie gorącym powietrzem |
| Konstrukcja | Jednostka typu split z napędem bezpośrednim |
| Komponent | Wymiary | Masa |
|---|---|---|
| Parownik T200 | 790 × 590 × 170 | 18,62 kg |
| Skraplacz T200 | 920 × 660 × 210 | 23 kg |