| Nazwa marki: | Snowfall |
| Model Number: | Truck Refrigeration Units |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model, Typically 1000×800×900 mm |
| Installation Type | Front Mount, Roof-mounted / Front-mounted |
| Temperature Range | -20°C to 15°C |
| Bearing Capacity | Large |
| Service | OEM |
| Structure | Split Direct Drive Unit |
| Condition | New |
| Weight | 150 to 600 kg |
| Evaporator Type | Inner Screw Tube and Aluminum Fin |